Şirket İçi Eğitimler / 22.11.2015 - 22.11.2015

Konu Başlığı: “Yaratıcı Drama ile İletişim ve Motivasyon”


İçerik
Yaşamında iş hayatını oyunlarla, canlandırmalarla ve grup içinde etkileşimli, problem çözmeye dayalı yaklaşımlarla deneysel bicimde prova etmek ister misiniz?

Yaratıcı drama yöntem ile kurumların iş hayatına ve çalışanlarına yönelik çözüm üretmeleri, çalışanların bu çözüme katkıda bulunabilmeleri ve bu yol ile kendilerini rahat ifade ederek çözümün parçası olabilecekleri bir eğitim programı amaçlıyoruz.
Kurumlar çalışanların yeteneklerini farketme, farklı özelliklerini ortaya çıkarma, empati kurdurma, değişimin parçası yapabilme ve çalışanları bu sürece istekli getirme,uyum sağlama, grup çalışmalarında uyum ve etkileşimde olma, grupla hareket etme, motivasyon ve olabilecek problemleri çözme, bu süreçte etkin ve etkili olma, olumlu iletişim becerisi geliştirme konularında mevcut durumu artırma ve geliştirmeyi hedefliyoruz.


Bu sayede kurumların, şirket içinde yaşanan sorunların tespitine varılmaları ve çalışanların bu sorunlar karşısında geliştirecekleri deneysel çözümleriyle neler yapabileceklerini görmeleri ve prove etmeleri açısından en etkili kaynaşma, çözüm ve uyum süreçlerini hem çalışan motivasyonun hem de kurumun problem çözme politikasına hız kazandıracaktır.
Katılımcılar: İnsan Kaynakları Uzmanları

Kişi Sayısı: 24

Yöneten. Çiğdem Odabaşı

İnsan Kaynakları Uzmanı: İKİ KADIN Organizasyon

Yer. Üsküdar Belediyesi