İletişim ve Motivasyon / 22.11.2015 - 22.11.2015

İnsanlar Kaynakları Uzmanları ile İletişim Motivasyon Atölyesi 

 

Üsküdar Belediyesi'nde 


Yaşamında iş hayatını oyunlarla, canlandırmalarla ve grup içinde etkileşimli, problem çözmeye dayalı yaklaşımlarla deneysel bicimde prova etmek ister misiniz? 
 

Yaratıcı Drama 

Yaratıcı drama yöntem ile  kurumların iş hayatına ve çalışanlarına yönelik çözüm üretmeleri, çalışanların bu çözüme katkıda bulunabilmeleri ve bu yol ile kendilerini rahat ifade ederek çözümün parçası olabilecekleri bir eğitim programı amaçlıyoruz. 


Kurumlar çalışanların yeteneklerini fark etme, farklı özelliklerini ortaya çıkarma, empati kurdurma, değişimin parçası yapabilme ve çalışanları bu sürece istekli getirme,uyum sağlama, grup çalışmalarında uyum ve etkilikelişimde olma, grupla hareket etme, motivasyon ve olabilecek problemleri çözme, bu süreçte etkin ve etkili olma, olumlu iletişim becerisi geliştirme konularda mevcut durumu artırma ve geliştirmeyi hedefliyoruz. 

Bu sayede kurumların, şirket içinde yaşanan sorunların tespitine varılmaları ve çalışanların bu sorunlar karşısında geliştirecekleri deneysel çözümler ile neler yapabileceklerini görmeleri ve prove etmeleri açısından en etkili kaynaşma, çözüm ve uyum süreçlerini hem çalışan motivasyonun hem de kurumun problem çözme
politikasına hız kazandıracaktır.

İletişim ve Motivasyon

Grup: İnsan Kaynakları Uzmanları

Yaratıcı Drama Eğitmeni. Çiğdem Odabaşı

Süre. 3 saat

Katılımcı. 24